e621.net · 6385743
VK:
[code]спустя много лет решила опять пройти игру…ну и сделала чет типа первых своих набросков #deltarune[/code]
Translated:
[code]after many years decided to completed the game one more time... so I did some of my first drafts #deltarune[/code]
TG:
[code]я решила спустя 6 лет допройти остальные главы и кажись начинается...........если что это чет из разряда стадиков учусь рисовать этих персонажей и вообще пытаюсь понять че да как[/code]
Translated:
[code]I decided to beat other chapters 6 years after, so it begins... For a record, it's something like drafts, learning how to draw these characters and stuff.[/code]
A series of Deltarune sketches
Comments
No comments yet.
Log in to comment.